Samolepiace fólie a samolepky | ReklamnePlachty.com

ReklamnePlachty.com | Samolepiace fólie a samolepky

ReklamnePlachty.com
MediaWalk.czSme hrdým členomMedia Walk Family

Tlačíme na samolepiace biele fólie, štandardne s 4-ročnou životnosťou, taktiež fóliu translucentnu a okennú (One Way Vision). Môžu byť chránené lamináciou alebo orezané do ľubovoľného tvaru. Pri predpoklade väčšej objednávky vám môžeme pripraviť kalkuláciu aj na iné špeciálne materiály.


Samolepici Folie SAMOLEPIACA FÓLIA - MONOMERICKÁ 4 ROČNÁ

- plnofarebná tlač vysokej kvality, tlač do šírky 1,52 m, možnosť laminácie, možnosť orezu do tvaru

Je určená na lepenie na rovný a pevný podklad. Je vhodná pre krátkodobé aplikácie do exteriéru a dlhodobé pre interiér. Pre dlhodobejšie použitie odporúčame ochrániť samolepku lamináciou.


Samolepka PrusvitnaSAMOLEPIACA FÓLIA TRANSLUCENTNÁ - SVIETLOPROPUSTNÁ 4 ROČNÁ

- plnofarebná tlač vysokej kvality, tlač do šírky 1,34 m, možnosť laminácie, možnosť orezu do tvaru

Táto priesvitná samolepiaca fólia s matným povrchom pri presvietení prepustí a rozptýli v ploche požadované množstvo svetla. Je vhodná predovšetkým na svetelné panely, ale aj na okná a výklady. Ak potrebujete akékoľvek ďalšie informácie k tomuto materiálu kontaktujte nás, radi Vám všetko vysvetlíme.


Samolepka OkenniSAMOLEPIACA FÓLIA OKENNÁ - ONE WAY VISION

- plnofarebná tlač vysokej kvality, tlač do šírky 1,34 m, možnosť laminácie, možnosť orezu do tvaru

One Way Vision je špeciálna okenná samolepiaca fólia s pravidelnými dierkami. Pohľad zo zadnej strany smerom von sa vďaka dierkovaniu a čiernej zadnej strane javí ako priehľadný a prepúšťa až 70% svetla. Pri pohľade z vonku sa však potlačená plocha javí ako nepriehľadná. Používa sa hlavne cez okná dopravných prostriedkov, ale dá sa využiť aj na výklady či okná. Všade tam kde je požiadavka na čiastočnú priehľadnosť smerom von.


Samolepka TvarovaSAMOLEPKY A ETIKETY OREZANÉ DO TVARU - MONOMERICKÁ 4 LETÁ

- plnofarebná tlač vysokej kvality, možnosť laminácie, s orezom do ľubovoľného tvaru

Potlačenú samolepiacu fóliu možno tiež presne orezať na rezacom plotri do požadovaného tvaru. Táto technológia je vhodná pre menšie série samolepiek a etiket určených pre ručné lepenie. Samolepka po orezaní zostáva na podkladovom papieri. Rezanie na jednotlivé kusy treba špecifikovať v objednávke. V prípade nejasností ako pripraviť dáta pre orez si prečítajte informácie tu.

Zaregistrujte se a získejte všechny výhody stálých klientů!
ReklamnePlachty.com