Tisková data a grafika na míru | ReklamniPlachty.cz

Tisková data a grafika na míru | ReklamniPlachty.cz

ReklamnePlachty.com
MediaWalk.czSme hrdým členomMedia Walk Family
+421 940 627 829 obchod@reklamneplachty.com Nákupný košík
Termín expedície novej zákazky: štvrtok 27.06.2024
GRAFIKA tlačové data / graficé práce


AKO NAHRAŤ TLAČOVÉ DATA CEZ SYSTÉM / EMAIL

Ak máte spracovaný návrh/vzhľad (.cdr, .pdf, .tiff, .ai, .psd, .jpg), môžete nám tlačové dáta nahrať pri procese objednávania. Priamo pri produkte, kliknutím na modré tlačítko "NAHRAŤ TLAČOVÉ DATA" , ktoré nájdete dole vľavo pod cenou produktu. Pokiaľ je Vám bližšia emailová objednávka, dáta prosím priložte ako prílohu k emailu s objednávkou, prípadne pokiaľ sú dáta väčšie, nahrajte prosím dáta na www.uschovna.cz a do objednávajúceho emailu pridajte odkaz na stiahnutie Vami nahraných tlačových dát.AKÉ DATA POSLAŤ PRE TLAČ

Ak budete mať nachystané tlačové dáta pre reklamné plachty, tak texty exportujte v krivkách. Pre obrázky a bitmapy nastavte minimálnu DPI 60 a to 1: 1. Pri pomere napr. 1:10 nastavte 600 DPI. V prípade tlačových dát pre tlač na fóliu, DPI nastavte na 160 1: 1. Typy súboru, ktoré spracovávame: TIF - TIFF, PDF, CDR, JPG, AI. Dáta chystajte na presný rozmer, bez orezových značiek! Texty chystajte od obvodu plachty min. 3cm, najlepšie 4cm, pretože v týchto miestach je zvar a kovové oka.NEMÁTE VLASTNÉ DATA A CHCELI BY STE SPRACOVAŤ GRAFIKU NA MIERU?

Radi Vám pomôžeme. Naši skúsení grafici Vám vzhľad navrhnú. Kontaktujte nás na obchod@reklamneplachty.com, zavolajte nám +421940627829, alebo jednoducho zaškrtnite políčko "požadujem spracovať grafický návrh" v detaile produktu, ktorý chcete objednať. Po schválení cenovej kalkulácie s Vami grafik pripraví základný návrh, ktorý spoločne budete môcť konzultovať, až k finálnej podobe vzhľadu, tak aby ste boli plne spokojní s konečným grafickým návrhom. Všetky nami vytvorené dáta si môžete voľne stiahnuť na Vašom účte, po prihlásení k svojmu používateľskému účtu, kde okrem všetkých údajov o zákazke nájdete tiež dáta v tlačovej kvalite. Súčasťou účtov sú aj údaje o všetkých zákazkách, faktúry, zákazkové listy a všetky uvedené poznámky.

Zaregistrujte se a získejte všechny výhody stálých klientů!
ReklamnePlachty.com