Pět mýtů o reklamních plachtách - Media Walk

Pět mýtů o reklamních plachtách - Media Walk

ReklamnePlachty.com
MediaWalk.czSme hrdým členomMedia Walk Family

Jednotkou na trhu sme nielen v Českej republike ale aj na Slovensku. A to vďaka tomu, že sa neustále venujeme všetkým podnetom vás zákazníkov a stále posúvame hranice v oblasti komunikácie so zákazníkmi, kvality materiálov a tlače, dokončovacích prác a tiež logistike. Všetko zvládnete vďaka spoločnosti www.reklamneplachty.com ktorá kvalitne a za výhodné ceny tlačí plachty a bannery už viac ako 6 rokov.

1. BANNERY NEMÔŽU VYDRŽAŤ DLHO?

Vždy záleží na kvalite materiálu. Pri výbere dobrého dodávateľa, ktorý používa materiál 510g / m2 (s vláknami 1000 x 1000) a pri správnom použití plachty (vypnutie plachty a jej údržba) je možno počítať so životnosťou 5-tich rokov. Zásadným parametrom je však stálosť farieb. Tlačíme kvalitnÉ atramenty na trvanlivý materiál. Môžeme preto poskytovať garanciu stálosti farieb a pevnosti plachiet.

2. AUTOMATICKÝ SPÔSOB OBJEDNANIA JE VŽDY LACNÝ?

Klient má istotu dodania kvalitného tovaru len v prípade, že jeho zákazka je skontrolovaná, po dohode upravená grafikom a sú nastavené zodpovedajúce kontrolné procesy vo výrobe. Rada klientov vyžaduje alebo potrebuje individuálny prístup a možnosť sa poradiť. Nič z toho bez zamestnancov nedosiahnete. Najlacnejšie ponuka nebýva najvýhodnejšou.

3. PENIAZE MI NIKTO NEVRÁTÍ?

Firmy pôsobiace na trhu niekoľko rokov dbajú svojej povesti a vďaka dlhodobej výrobe sa môžu zaviazať k vráteniu platby, pokiaľ by došlo k oprávnenej reklamácii. Zákazník by mal vždy zvoliť firmu, ktorá tento záväzok klientom ponúkne. Isté spoločnosti navyše vyžadujú platby vopred. Firma www.reklamneplachty.com sa vydala cestou dôvery klientom a peniaze hradíte až u prevzatia objednávky.

4. IDE TO BEZ sprievodných SLUŽIEB?

Nejde. Vašu pozornosť si zaslúži taký dodávateľ, ktorý ponúka komplexné služby. Rozhodne musí ponúknuť neobmedzenú veľkosť tlače, spracovanie grafiky, dodanie na adresu určenia a prípadnú inštaláciu. Dôležitá je aj možnosť spätnej väzby, neustále vylepšovanie služieb a rozširovanie ponuky.

5. NA INTERNETE NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ SPRÁVNU FIRMU

Ale áno, možno. Návodom sú predchádzajúce mýty. Ďalším ukazovateľom sú aktuálne referencie, možnosť telefonického kontaktovania spoločnosti, skúsenosti spoločnosti, celkový čas pôsobnosti firmy na trhu a tiež vzhľad firemného webu. Reklamná spoločnosť, ktorá nie je vidieť, asi nie je úspešná.

Zaregistrujte se a získejte všechny výhody stálých klientů!
ReklamnePlachty.com