Výroba reklamných plachiet a bannerov ☞ ReklamnePlachty.com

Výroba reklamných plachiet a bannerov ☞ ReklamnePlachty.com

ReklamnePlachty.com
MediaWalk.czSme hrdým členomMedia Walk Family

Vonkajšia reklama začína u nás! Už viac ako 10 rokov vyrábame a montujeme PVC bannery a plachty

Na Slovensku patríme medzi najväčších výrobcov veľkoplošnej reklamy. Ako jedny z mála dodávateľov, svojím zákazníkom ponúkame plachty a bannery prostredníctvom priehľadného e-shopu a CRM systému. Pri distribúcií veľkoplošnej reklamy Vám ponúkame všetky fázy procesov výroby. Pripravíme Vám reklamu na kľúč, spoľahlivo, pod jednou strechou.

Reklamné PVC plachty a bannery na kľúč:

❖ grafický návrh ❖

❖ velkoplošná UV tlač ❖

❖ strojové opracovanie ❖

❖ doprava a montáž po celej SR ❖

Vďaka špecializácií na výrobu reklamných plachiet, môžeme svojim klientom dlhodobo garantovať najvýhodnejší pomer cena / výkon na trhu. Zásielky odosielame prostredníctvom tradičných dopravcov GLS a Toptrans. Disponujeme tiež hustou sieťou montážnych tímov vo všetkých regiónoch.

Zákazkový CRM systém

O svojich stálych klientov sa s radosťou staráme. Registráciou v našom zákazkovom systéme získate nie len množstvo cenových výhod, ale taktiež môžete napríklad sledovať priebeh a stav každej svojej zákazky. Zároveň pre Vás ukladáme všetky tlačové dáta a účtovné dokumenty.

Výroba - Media WalkMedia WalkMedia Walk - vzorky placketMedia Walk - výroba plachet

Veľkoplošná tlač na rôzne materiály

V našej ponuke nájdete materiály prémiovej kvality vypracované veľkoplošnou tlačou za skvelú cenu, ale taktiež lacné reklamné PVC plachty a bannery pre krátkodobé využitie.

Reklamné plachty a bannery Premium

Materiál Premium je našou vlajkovou loďou a je tiež najpredávanejším artiklom e-shopu. Jedná sa o veľmi kvalitný liaty banner s hustotou 1.000 x 1.000 vlákien, ktorý nám umožňuje veľkoplošnú UV tlač až do šírky 320 cm.

Reklamné plachty a bannery Promo

Materiál PVC banneru Promo nám dovoľuje tlačiť a vyrábať najlacnejšie PVC plachty a bannery s tlačou n trhu. Doporučujeme ich svojim klientom pre krátkodobé kampane, ktoré nepotrebujú obrovskú plochu.

Reklamné plachty a bannery Mesh

Vzdušný a svetlo priepustný materiál Mesh naopak doporučujeme všade tam, kde je veľkoplošnou reklamou treba pokryť obrovskú plochu a reklamná plachta s veľkoplošnou tlačou musí vydržať aj nárazy vetra.

Reklamné plachty a bannery Reflex

Posledným materiálom, ktorý ponúkame svojim klientom je PVC banner, ktorý odráža svetlo. Materiál Reflex doporučujeme pre veľkoplošnú reklamu, ktorú má byť vidieť aj v tme.

Výroba - Media WalkVýroba - Media WalkVýroba - Media WalkMedia Walk - velkoplošný tisk

Sme súčasťou jednej veľkej rodiny

E-shop ReklamnePlachty.com patrí do skupiny firiem Media Walk Family. V skupine nájdeme taktiež dcérin český e-shop ReklamniPlachty.cz, ktorý ponúka zrkadlovo rovnaké služby zákazníkom vo všetkých regiónoch Českej republiky. Materinská spoločnosť Media Walk potom zastrešuje jednu z najväčších výrobní reklamných konštrukcií a billboardov v Českej republike.

Výroba a montáž billboardov a reklamných konštrukcií

Ako jediný výrobcovia veľkoplošnej reklamy dodávame svojim klientom okrem reklamných plachiet a bannerov taktiež vlastné riešenie reklamných nosičov a konštrukcií. Samozrejme vrátane dopravy, stavebných príprav a montáže.

❖ billboardy a konštrukcie zapustené v zemi ❖

❖ mobilné billboardy a konštrukcie❖

❖ nástenné billboardy a konštrukcie ❖

❖ doprava a montáž po celej SR ❖

Media Walk - výroba billboardů Media Walk - výroba billboardů Media Walk - výroba billboardů Media Walk - výroba billboardů

Partnerstvo a sociálna zodpovednosť

Ako moderná spoločnosť podnikajúca v 21.storočí dbáme na ochranu životného prostredia a tvoríme kvalitné pracovné zázemie pre svojich spolupracovníkov. Uzatvárame taktiež dlhoročné partnerstvá a podieľame sa na sponzorstve množstvo športových a kultúrnych projektov.

Těšíme sa na spoluprácu!

Team Media Walk Family

Zaregistrujte se a získejte všechny výhody stálých klientů!
ReklamnePlachty.com