V tejto sekcii uvádzame odpovede na najčastejšie položené otázky našimi zákazníkmi. Dúfame, že tu taktiež nájdete riešenie svojho problému. Pokiaľ nie, napíšte nám e-mail, zavolajte alebo v pracovnej dobe využite Online podporu, ktorú nájdete v spodnom pravom dolnom rohu stránky. Prosíme, sledujte taktiež naše odporúčania, ktoré uvádzame pri každom produkte. Ďakujeme.
Pretože s výrobou reklamných plachiet a bannerov a s veľkoplošnou tlačou máme obecne desať rokov skúseností. Vytlačili a namontovali sme tisíce metrov štvorcových veľkoplošnej reklamy v Čechách aj na Slovensku. Máme v portfóliu stovky spokojných zákazníkov, ktorí vám určite radi našu firmu odporučia. Nájdete ich v názoroch.
Naša ponuka veľkoplošnej reklamy zahŕňa veľkoformátovú tlač na PVC bannery, tlač billboardov a potlač samolepiacich fólií. V kategóriách produktov ponúkame materiály na rôzne využitia a dĺžky reklamných kampaní.
V kategórií Reklamné plachty a bannery obsahuje ponuka štyri druhy PVC bannerov. Najlacnejší banner na trhu je PROMO je vhodný pre krátkodobé kampane a naopak materiál PREMIUM zaručuje najdlhšiu trvácnosť a farebnú stálosť. Ľahký, vzdušný a svetlopriepustný banner MESH je zase najobľúbenejším materiálom pre obrovské reklamné plachty. V ponuke máme ako jedny z mála aj reflexný PVC banner, ktorý je vidieť aj v noci – materiál REFLEX totižto odráža svetlo, ako napríklad dopravné značky.
Ako sme už spomínali, rôzne druhy PVC bannerov majú rôzne spôsoby využitia. PREMIUM banner sa hodí do exteriéru aj interiéru pre dlhodobé kampane. PROMO bannery doporučujeme pre krátkodobé kampane. Vzdušný materiál MESH je vhodný všade, kde je potrebné, aby reklamná plachta prepúšťala svetlo a odoláva poveternostným podmienkam. Bannery z PVC materiálu REFLEX slúži skvele pri znížených svetelných podmienkach a v noci. Dobre sa hodí napr. ako pozadie pre hudobné skupiny.
Aké si prajete! V našom e-shope si pri každom produkte môžete zvoliť vlastný rozmer. Zadajte šírku, výšku a požadovaný počet kusov. Vyrobíme vám kľudne banner v rozmere 0,5 x 1 m až po reklamnú plachtu napr. v rozmere 20 x 20 m. Všetky naše produkty štandardne opracovávame kovovými okami s rozmiestnením každých 50 cm.
Cenu zistíte jednoducho! Pri každom produkte nájdete kartu na výpočet ceny. Zadajte veľkosť plachty v šírke a výške a počet kusov a okamžite poznáte cenu, za ktorú vám novú reklamnú plachtu vyrobíme. Platba prebieha štandardne bankovím prevodom, zálohovou faktúrou pred oddaním, v hotovosti alebo dobierkou.
PREMIUM, MESH a REFLEX minimálne 2 roky (podľa zvoleného umiestnenia a dobe priameho slnečného žiarenia) a pri šetrnom zaobchádzaní v interiéri oveľa dlhšie, PROMO v exteriéri cca mesiacov. Reklamné plachty a bannery na UV tlačiarniach s vysokou kvalitou tlače a farbami, ktoré zaručujú dlhodobú farebnú stálosť.
Ihneď po vyrobení. Plachtu šetrne zrolujeme, vložíme do špeciálne vyrobenej krabice a kuriérom GLS putuje k vám. Zakázku obdržíte od 3-7 dní od potvrdenia objednávky.
Nevadí. Grafický návrh vám pripravíme na mieru. Len si prosím premyslite, čo je cieľom vašej reklamy. Čo chcete, aby náš grafik pre vás urobil. Urýchlite si tak cestu k obojstrannej spokojnosti. Pokiaľ máte grafický návrh, ale neviete vytvoriť z neho tlačové data, pošlete nám ich, my sa o to postaráme.
Nielen montáž! Dajte len vedieť, kde chcete, aby vaša reklamná plachta visela. Naše montážne tými plochu obratom zmerajú, navrhnú spôsob montáže a po vyrobení veľkoplošnú reklamu taktiež upevnia.
Ako registrovaný zákazníci, dostanete automaticky radu výhod. Môžete sledovať priebeh zakázky, máte k dispozícií všetky učetovné dokumenty a uschovávame vám v archíve taktiež po dobu 3 rokov tlačové dáta. Zostávame v spojení a budete tak medzi prvými infromovaný o akciách, súťažich a novinkách. Ako stáli zákazníci získate taktiež zvýhodnený cenový profil.
Registrujte sa ako:
– Koncový zákazník –
– Reklamná agentúra –
– Premium partner –